Благодійна допомога 1 гривня дітям – річний звіт за 2014р.

Уже другий рік поспіль клієнти Аґрафки та й сама Аґрафка допомагають онкохворим діткам через Благодійний фонд “Крила надії”. Тому розуміючи, що гроші люблять облік ми хочемо прозвітуватися за цей рік.

Перш за все увесь колектив Аґрафки, а також фонд “Крила надії” хоче подякувати кожному, хто долучився до такої підтримки діток! Ваша праця немарна – нехай це не надто велика сума, але повірте, іноді бракує кілька гривень для того щоб врятувати життя, чи просто зробити його для когось яскравішим і дати промінь надії, що в цьому житті є люди, яким ти небайдужий!

Щоб допомогти діточкам, достатньо при замовленні в інтернет-магазині agrafka.com.ua додати благодійну допомогу – 1 гривню до свого замовлення та оплатити замовлення. Суму пожертви можна збільшити, якщо змінити кількість благодійної допомоги. Усі такі пожертви протягом певного періоду (як правило, раз у квартал) підсумовуються і передаються на рахунок Благодійного фонду “Крила надії” без жодних комісій, і у фінансових звітах фонду можна відслідковувати такі пожертви.

За 2014р. завдяки програмі “Благодійна допомога – 1 гривня дітям!” ми зібрали – 960,00 грн! Дякуємо щиро кожному за Ваш вклад! Цьогоріч сума пожертв трохи менша, ніж минулого року, але це пов’язано з тим, що Аґрафка з травня 2014 переїхала і тепер перебуває в одному приміщенні з Благодійним фондом “Крила надії” (м. Львів, просп. Чорновола 45 “б”), тому потреба в скриньках на пожертви, які раніше були розміщенні при магазині, відпала, адже кожен відвідувач може сам завітати у фонд і безпосередньо зробити власний внесок у добру справу!

Нагадуємо, що при магазині у нас працює свого роду комісійна благодійна вітрина, де рукодільниці можуть виставити свої роботи (але невеликі! листівки, блокноти, ляльки тощо) на благодійний продаж. Кошти з продажу таких товарів також зараховуються як благодійні внески на фонд “Крила надії”.

Нехай наші серця будуть завжди відкриті до тих, хто потребує любові та підтримки!


(с) Аґрафка, 2015