Банер у формі прапорців з Тільдо-тканин

Ось такий вигляд має готовий банер (фото з XVI Міжнародної виставки Handmade Expo, що відбувалася в Києві з 3 по 6 жовтня 2012р. )

 

Такий банер можна виготовити для будь-якого святкування, та прикрасити різними надписами відповідно до оказії. Виготовити його дуже просто! 

Найперше необхідно підготувати викрійку. У мене викрійка пристосована до розмірів А4 аркушу:

Згори відсупила по 4,5см з кожної сторони (за цю основу будемо кріпити прапорці до стрічки) і накреслила лінії до середини низу А4 аркушу. Ще в мене накреслена трикутна-серединка, бо ми поєднували тканини.  Креслила її “на око” лишень аби паралельні лінії були.

До тканини з допомогою праски (режим без відпарювання) приклеїла зі звороту флізелін, для того щоб прапорці були цупкі і щоб на лінії відрізу не сипалася тканина.

Вирізала заготовки викрійок і з допомогою самозникаючого маркеру перенесла викрійку на тканину. Прапорці в мене двосторонні, тому відмальовувала двічі великі деталі. Можна було скласти навпіл тканину і один раз перенести викрійку, але в мене не усі відрізи тканини дозволяли так зробити. Також вирізала ОДИН маленький трикутничок, який буде пришитий по середині прапорця з лицевої сторони. Вирізала усі деталі зигзагоподібними ножицями: так не тільки гарно, але й практично – тканина не торочитиметься.

Пришила малий трикутник до лицевої сторони прапорця. Щоб рівно розмістити його мені допоміг вирізаний “контур” трикутника – просто наклала його поверх основи прапорця і у віконечку пришпилила менший трикутничок.

Тоді з’єднала лице і зворот прапорця і теж прошила, відступаючи від краю десь 5-7мм. Оскільки, я не одночасно вирізала обидві частини прапорця, то зигзагоподібні краї могли не зійтися, тому ще раз пройшлася ножицями і зрізала біля 1-2 мм.

Залишається вирізати літери і приклеїти їх до прапорця. Літери в мене фетрові. Нічого кращого не придумала як з монітора комп’ютера перемалювати на папір кожну букву в такому розмірі, як мені підходить (щось подібно як в дитинстві ми перемальовували картинки з допомогою вікна). Вирізала кожну літеру і… а фетр чорний, маркера не видно на ньому, тому букви вже крейдою переносила на фетр. Манікюрними ножичками вирізала кожну літеру із фетру і приклеїла їх на прапорець. Можна не клеїти а приметати, якщо плануєте змінювати надписи, та й взагалі можна паперові літери виготовити.

Кожен прапорець приклеїла (хоча краще напевно пришити) до стрічки і все – банер з прапорців готовий!

Ось пару фото (дуже люблю наші літери “А”, а в нас їх аж ТРИ :)):

 

І кілька корисних посилань на тканини та інші товари з нашого магазину: