Альбом в тканинній обкладинці на пружині

Свого часу дуже фанатіла від паперу та тканин із колекцій Tilda. Вони мені й досі подобаються, але вже реагую на них значно спокійніше :)  Як правило, ці колекції дуже ніжні, пастельні і надзвичайно гарно пасують для будь-яких скрап-робіт присвячених малечі. Тому коли виникла ідея виготовити альбом для річної дівчинки, я зовсім не вагалась яку колекцію обрати – звісно ж Тільда!

Альбом містить 7 розворотів. Планувалося, що мамуся розмітить фотографії, які їй найбільше пасують із кожного місяця життя малечі (12 місяців, це 6 розворотів) і ще 2 сторінки – наприклад, для найпершої знимки із пологового, чи сімейна фото, чи просто якісь пам’ятні дрібнички.

При роботі виникло питання, як зробити альбом із тканинною обкладинкою на пружині, адже дірочки від брошурувальника досить щільно розміщені і тканина може просто на просто посипатись, якщо не одразу, то при користуванні точно. А я конче хотіла використати пружинку – альбоми на пружинках мені особисто більше подобаються.

Отже, зробила я експеримент, а альбом і досі підтверджує його ефективність. Хоча обкладинка в мене м’якенька – я використовувала звичайний тонкий утеплювач для одягу, типу синтепону, проте на корінець, де мали бути пружина, я не давала синтепон – на фото видно, що я відступила десь 2 см від краю. Тих 2 см я добре промастила клеєм (Клей DECOPATCH 70г) поверх тканини і таким чином приклеїла її до основи (картону). Переваги цього клею, що він прозорий і тканина не пожовтіла та не змінила свій колір, лишень стала цупкою в цьому місці, а також клей міцно склеїв тканинне переплетення і фактично, коли я брошурувальником проробила дірки в картоні і тканині, то тканина себе повела так, як папір – нічого не осипалось! Щоправда, я не врахувала, відстань шва від краю і в деяких місцях брошурувальник пробив шов, я там ще раз клеєм пройшлась про всяк випадок!

Ще мені сподобалось, що альбом я “закрила” на ґудзик, який дозволяє стиснути навіть досить наповнений альбом (пришити його до вже готової обкладинки – ще той трюк! але добре, що це було скраєчку :))

Отже ось фото альбому і пару розворотів, а в кінці повідомлення ви можете ознайомитись із переліком матеріалів, які я застосувала для виготовлення цього альбому:

 

 

Усі букви, крила та корону я пришивала лише до тканини, а для надання об’єму обкладинці середню літеру “А пришила через синтепух до основи-картону. 

 

На останній сторінці-обкладинці повздовжна кишенька для різних фото чи пам’ятних речей. Поки що там теґ (для привітання).

 

 

На звороті обкладинки висічка із Тільдо-паперу прошита через тканину, синтепон та картон.

 

Ось рекомендовані товари з нашого магазину:(с) Аґрафка ТМ, 2013