Аграфай – помічник Миколая від Аґрафки!

У святковій метушні задіяні усі! А в Миколая зараз справ найбільше, тож, щоб наші рукодільниці не залишились без подарунку, ми відкрили тимчасову вакансію помічника Миколая від Аґрафки – Аграфай!

Отож, протягом цього тижня з 12 по 17 грудня 2016р. в нашому магазині діє святкова знижка для Миколая (так, так, Миколай робить закупи в Аґрафці!).

  • святкова знижка 10%, яка додається до персональної знижки помічника* і може становити: 10%, 13%, 15%, 17%, 20% , 25% чи навіть 35%**, якщо у Аграфая день народження в цей період!

Що потрібно, щоб отримати знижку? Введіть промокод при замовленні в інтернет-магазині:

АГРАФАЙ

В Хобі-центрі Аграфка вакансія Аграфая відкрита до неділі 18 грудня, тож жодна рукодільниця не залишиться без подарунку!

Додатквоі умови:

  • безкоштовна доставка по Україні діє на замовлення, які складають з усіма знижками не менше 500 грн.
  • товар резервується на 1 день.
  • миттєва відправка замовлення Новою Поштою в день його оплати
  • знижка розповсюджується на усі товари магазину, окрім сертифікатів.

Тож терміново пишіть листи Миколаю, а ми з Аграфаєм подбаємо, щоб Ви отримали їх вчасно!

Хочемо звернути Вашу увагу, що Аграфка НІКОЛИ не піднімає ціни перед акціями. У нас ЗАВЖДИ чесні знижки.

А цього разу, щоб не зіпсути святковго настрою нашим любим клієнтам ми утримуємо підняття цін на імпортовані товари, незважаючи на те, що курс змінився суттєво. Тож ціни переглянемо вже після свят :)

* – персональна знижка помічника – це особиста знижка кожного зареєстрованого клієнта Аґрафки згідно програми лояльності – https://www.agrafka.com.ua/loyalty_program

** – нарахування знижки в системі обліку інтернет-магазину Аграфки відбувається таким чином: від загальної суми замовлення віднімається персональна знижка, від отриманої суми віднімається святкова знижка до Дня народження, якщо дата народження клієнта співпадає в цей період акції (12-17.12.2016р.), від отриманої суми віднімається святкова знижка Миколая і виходить сума до оплати.


(с) Аґрафка, 2016