7 зимових ідей: Тревел бук

Вітання, любі аґрафочки!

Підготовка до зимових свят у розпалі:) І наша творча команда продовжує надихати вас творити подарунки для себе, своїх близьких та рідних.

Для всіх, хто вже в очікуванні казкової зимової мандрівки, чудове натхнення від Тетяни
tetiana-komarova-blog-agrafka-com-ua-intervyu-iz-zirkovym-dyzajnerom

В січні наша сім’я вперше поїде кататися на лижах до Карпат. Ми всі в передчутті цієї прекрасної поїздки і ця подія особисто мене дуже надихає. Спочатку я хотіла створити альбомчик, у якому б розмістилися фото, зроблені в горах, але поміркувавши, я трохи змінила свою першочергову задумку і вирішила зробити тревел бук. Хоча формат був вибраний досить незвичайний як для такої речі, але мені здається, що він буде ідеальним.
Сама конструкція альбому на тегах, що кріпиться за допомогою кільця, є дуже універсальною і саме завдяки їй буде можливість додавати таку кількість додаткових листків, скільки буде необхідно. А ще в середину можна буде роздрукувати фото і також повісити на кільце, а не розміщувати на листках. Також я фанат різних карток і для мене це рай, куди я можу помістити таку їх кількість, скільки дозволить товщина тревел буку)tetiana-komarova-travelbook-det1_1-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det2_2-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det3_3-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det4_4-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det1-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idejtetiana-komarova-travelbook-det2-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det3-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej tetiana-komarova-travelbook-det4-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idejtetiana-komarova-travelbook-det5-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idejtetiana-komarova-travelbook-det15-blog-agrafka-com-ua-7-zymovyh-idej

Незабутніх мандрівок!

В роботі використано такі товари з магазину:(с) Аґрафка, 2016